Opiekun: ks. Michał Stefan
Spotkania: sobota godz. 9.00

Tylko TWARDZIELE służą w kościele!!!

ZAPROSZENIE DO GRONA MINISTRANTÓW

Czy myślałeś kiedyś, aby zostać ministrantem? To wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Dla chłopców, którzy mają w sobie ducha poświęcenia. Dla Tych, którzy nie boją się nowych wyzwań

 

 Ministrant to ten, który służy Panu Bogu podczas Mszy Świętej i innych nabożeństw.  Ministrant jest bliżej Chrystusa niż wszyscy obecni w świątyni: znajduje się blisko ołtarza, tabernakulum.

Życie każdego ministranta polega na pobożnym uczestnictwie w Mszach Świętych według ustalonego planu, a także na spotykaniu się na zbiórkach, wspólnych wyjściach i wyjazdach, rekolekcjach oraz na innych atrakcyjnie spędzanych chwilach.

Zastanów się! Wstępując do naszego grona, zyskasz nowych kolegów – a może spotkasz tych, których dobrze już znasz. Zyskasz także coś więcej – bliskość Chrystusa, Któremu odtąd będziesz służyć. Pan Jezus w sposób szczególny będzie z Tobą – to On Ciebie wybiera z grona wielu kandydatów – Twoich rówieśników. Liczymy na Ciebie!!!

Porozmawiaj ze swoimi Rodzicami. Jeśli będziesz chciał zostać ministrantem, przyjdź. Spotkania ministrantów są w soboty o godz 9.00

Czekamy na każdego twardziela!!!!

 

STRONA INTERNETOWA MINISTRANTÓW